DeFNCE je váš kapesní ochránce před inteligentními hrozbami na cesty.

Jste si jisti, že ve vašem telefonu nečíhají žádní kyberzločinci?

V dnešním virtuálním světě jsme bez inteligentního zabezpečení úplně bezbranní.
DeFNCE je váš osobní digitální bodyguard.

Zajistěte si ochranu ještě dnes. Stáhněte si DeFNCE zdarma.

Co získám s DeFNCE

V roce 2020 si škodlivou aplikaci stáhl každý druhý uživatel na světě. Tisíce aplikací si vyžádaly více oprávnění, než bylo nutné, například přístup do databáze kontaktů. Kyberzločinci využívají úniky e-mailů a přihlašovacích údajů pro phishingové kampaně a k dalším účelům. Víte, jaká rizika vám hrozí?

Chraňte své zařízení a digitální stopu.

Průběžné monitorování v reálném čase pro identifikaci stínového IT, které by mohlo být ohroženo kyberzločinci. Získejte povědomí, abyste se mohli rozhodnout, jak zmenšit prostor k útoku.

Odhalte uniklé osobní údaje.

Skenování a řešení v reálném čase jediným dotykem. Skóre digitálního rizika vyhodnotí vaše aktuální kybernetické riziko.

Mějte přehled. Zůstaňte v bezpečí.

Odhalte jakékoli porušení ochrany osobních údajů, které se nachází na dark webu. Ověřte si fakta u svých zdrojů a získejte nejnovější zprávy o kybernetické bezpečnosti.

Služba DeFNCE je zdarma a slouží k ochraně před kybernetickými útoky.

Neexistuje žádná jiná aplikace, která by dokázala to, co nabízí DeFNCE. Proč tomu tak je? Jednoduše proto, že se snažíme preventivně zastavit kyberzločince a zajistit bezpečnost vašich dat.

Nejčastější otázky

Vše, co potřebujete vědět o produktu a platbách.

Je k dispozici bezplatná zkušební verze?

DeFCE je pro individuální uživatele zdarma. Neváhejte a nástroj si stáhněte. Máme předplatná pro různé velikosti firem. Máte-li zájem o další informace, kontaktujte nás zde.

V telefonu už mám aplikaci pro skenování zařízení. Proč potřebuji DeFNCE?

Kromě pouhé kontroly zařízení na přítomnost malwaru a škodlivých aplikací kontroluje DeFNCE také vaše digitální ID z pohledu kompromitace digitální stopy, takže získáte kompletní přehled o kybernetických rizicích.

Budete shromažďovat nějaké moje osobní údaje a údaje o zařízení?

Poskytnutím svého e-mailu souhlasíte se zasíláním některých e-mailových sdělení pro marketingové a propagační účely. Ujišťujeme vás však, že během používání DeFNCE neukládáme žádné vaše osobní identifikační údaje ani informace o zařízení.

Nerozumím svému skóre rizikovosti. Jak se určuje?

Skóre rizikovosti je rozděleno do čtyř kategorií: kritické, vysoké, střední a nízké. Na základě skóre se můžete informovaně rozhodnout a podniknout nezbytné kroky k zabezpečení svého zařízení a dat.

Myslel jsem, že tuto aplikaci lze používat zdarma. Jak to že existuje placený tarif?

Individuální uživatelé mohou DeFCE používat zdarma. Aplikaci neustále vylepšujeme a zavádíme další funkce a některé z těchto funkcí mohou vyžadovat předplatné.

Máte další otázky?
Nemůžete najít odpověď, kterou hledáte? Náš přátelský tým je vám k dispozici.

DeFNCE je tady proto, abyste se vždy a kdekoliv cítili bezpečně.

Zabezpečte s námi svou digitální identitu a zařízení. DeFNCE skenuje zařízení a vyhledává škodlivé aplikace.


Zajímá vás něco důležitého? Chcete dekódovat hrozby a zavést nejlepší strategii kybernetické bezpečnosti pro svou společnost?

2022 © FreeDivision.com.