Příběh společnosti CYFIRMA

Vznik společnosti datujeme do roku 2017 a nyní již působíme na všech kontinentech ve více než 100 zemích. Provozujeme technologická partnerství s nejvýznamnějšími hráči v oboru datové analýzy. Od roku 2019 sbíráme pravidelně ocenění renomovaných agentur jako jsou Gartner, IDC nebo Frost & Sullivan. To vše se nám povedlo i díky podpoře našich investorů, jako je Goldman Sachs a další.

Jsme společnost spravující platformu pro odhalování externích hrozeb. Kombinujeme kybernetické zpravodajství s odhalováním povrchu útoku a ochranou před digitálními riziky. Poskytujeme uživatelům nejen včasné varování, ale také personalizované, kontextové, vnější a vícevrstvé poznatky.

Díky komplexnímu přehledu o hrozbách v kombinaci se zpravodajskými informacemi a pečlivou selekcí relevantních poznatků jsme důvěryhodným poradcem, partnerem a digitálním pomocníkem pokrokově smýšlejících lídrů, kteří urychlují transformační růst.

Naši klienti se mohou spolehnout na to, že jim DeCYFIR poskytne včasné varování před hrozícími kybernetickými útoky. Výkonná platforma spojuje informace o útočníkovi, jeho motivu a metodách, které používá pro svou kampaň. Díky těmto poznatkům získávají vedoucí pracovníci v oblasti bezpečnosti výhodu před kyberzločinci a jsou lépe připraveni útoky odrazit.

Naše zkušenosti z oblasti zpravodajských služeb a kyberprostoru ukazují, že je třeba, aby organizace přemýšlely o hrozbách jinak. Viděli jsme, že je třeba zajistit hlubší přehled o celé digitální stopě, aby organizace mohly rychle identifikovat vznikající hrozby a přejít tak od reaktivního k PROAKTIVNÍMU přístupu.
To nás inspirovalo k vyvinutí unikátního modelu ETLM (EXTERNAL THREAT LANDSCAPE MANAGEMENT), který kombinuje kybernetické zpravodajství s odhalováním povrchu útoků. Naše řešení poskytuje organizacím komplexní pohled na celé jejich prostředí hrozeb, včetně situačního povědomí, informací o zranitelnostech nebo o reputaci značky.
Model ETLM poskytuje pokyny v IT i ne-IT oblasti pro všechny klíčové aspekty kybernetické bezpečnosti, včetně řízení rizik a procesů souvisejících s lidmi. Funguje jako NEURO-CENTRUM kybernetické obrany organizace a před digitálními riziky chrání i jednotlivé uživatele.

2022 © FreeDivision.com.